ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Personalizacja wyglądu aplikacji

Jeśli chcemy, aby aplikacja DESKTOMY zawierała elementy graficzne pozwalające zidentyfikować naszą firmę, np logo, czy linki w wybranych miejscach, możemy to zrobić za pomocą Personalizacji wyglądu aplikacji.

PERSONALIZACJA APLIKACJI

W menu po lewej stronie, wybieramy zakładkę Administracja -> Ustawienia -> Personalizacja.

 

Od góry, dostępną mamy opcję edycji loga oraz okna logowania. Dopuszczalny format pliku loga to .jpg oraz .png. Ponadto, zalecamy, aby logo miało białe lub przezroczyste tło, a jego zalecana wysokość to minimum 60px. Wybrane tutaj logo będzie wyświetlało się w oknie logowania.

 

Kolejną opcją, jest możliwość zmiany tła ekranu logowania. W tym celu, wybieramy z naszego dysku interesujący nas obraz. Zalecane jest, aby miał on rozdzielczość 1920×1080, a jego maksymalny rozmiar to 2MB.

Jeśli w przyszłości, będziemy chcieli wrócić do standardowego tła DESKTOMY, wystarczy usunąć to aktualne, czerwonym przyciskiem wskazanym na poniższym obrazie. Automatycznie zostanie przywrócone domyślne tło DESKTOMY.

 

Poniżej, znajduje się edytor tekstu, w którym możemy dowolnie edytować tekst lub linki, które wyświetlą się pod oknem logowania. Nie ma również problemu, aby usunąć tekst całkowicie. Zmiany, zapisujemy przyciskiem Zapisz i będziemy mogli je podejrzeć od razu po wylogowaniu.

 

W sekcji pod spodem, znajduje się edytor tekstu w Stopce. Domyślnie, jest to adres e-mail do wsparcia technicznego DESKTOMY. Jeśli chcemy, możemy usunąć ten tekst wraz z linkiem, lub wstawić swoją własną treść. Zmiany zapisujemy przyciskiem poniżej Zapisz.

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!