KORZYŚCI

Przekonaj się, jak zmieni się Twoja codzienna praca z DESKTOMY!

System zarządzania wirtualnym biurem DESKTOMY ułatwia i automatyzuje codzienne czynności z zakresu obsługi klientów biura.

Szybsza obsługa klienta

Zautomatyzuj procesy w swojej firmie i usprawnij obieg dokumentów między Tobą a Twoimi klientami. Wykonuj codzienne czynności szybciej, zyskaj więcej czasu na realizację swoich projektów. Skorzystaj z dostępu do elektronicznego archiwum dokumentów.

Wszystkie dane w jednym miejscu

Stwórz wygodną kartotekę wszystkich swoich klientów wraz z ich danymi, które są Ci niezbędne do prowadzenia biura. Uporządkowana baza klientów i osób kontaktowych to łatwość wyszukiwania potrzebnych danych.

Klient zawsze na bieżąco

Zapewnij swoim klientom komfort współpracy z Twoją firmą, ułatwiając im szybki dostęp do dokumentów, skanów i informacji o korespondencji do odbioru za pośrednictwem panelu klienta. Mogą z niego korzystać również za pośrednictwem urządzeń mobilnych przez 24/7 z dowolnego miejsca na świecie.

Automatyczne powiadomienia

W DESKTOMY powiadomienia e-mail i SMS do klientów wysyłane są automatycznie, dzięki czemu nie ma prawdopodobieństwa niedostarczenia do odbiorcy informacji o odebraniu korespondencji lub zatwierdzeniu rezerwacji.

Łatwiejsza organizacja spotkań

Sprawdź dostępność sali konferencyjnej i dodawaj rezerwacje z poziomu aplikacji. Moduł rezerwacji sal konferencyjnych pozwala na szybką organizację spotkania zarówno przez użytkowników systemu, jak też osoby odwiedzające stronę wirtualnego biura.

Rozwijaj system razem z nami

Korzystając z DESKTOMY, masz okazję przyczynić się do rozwoju systemu i tworzyć go razem z nami. Realizujemy pomysły naszych klientów, rozwijając aplikację i wdrażając nowe funkcjonalności, których celem jest nieustanne usprawnianie Twojej codziennej pracy.

Bez dodatkowych obowiązków

Nie musisz przejmować się kwestiami technicznymi. Zajmujemy się kompleksowo całą infrastrukturą, wdrożeniami nowych funkcji i aktualizacjami oraz utrzymaniem serwerów. Otrzymujesz gotowy produkt, z którego możesz korzystać już po 48 godzinach.

Bezpłatny START

Sprawdź nas bez żadnych opłat. Poznaj możliwości DESKTOMY zupełnie za darmo, mając dostęp do wszystkich funkcjonalności, które oferuje system zarządzania wirtualnym biurem. Oferta dotyczy firm, mających mniej niż 5 klientów.

CHCESZ WIĘCEJ? POZNAJ WSZYSTKIE FUNKCJE DESKTOMY LUB ZADAJ NAM PYTANIE

OPINIE

DESKTOMY to system, którego szukaliśmy! Dzięki tej aplikacji łatwo i szybko tworzymy bazę naszych klientów, zarządzamy ich korespondencją oraz mamy możliwość korzystania z wielu narzędzi ułatwiających prowadzenie wirtualnego biura. Godna polecenia jest także współpraca z zespołem DESKTOMY :)

Edyta Głębocka Twoje Wirtualne Biuro

Od kilku miesięcy korzystamy z aplikacji DESKTOMY, dzięki której zautomatyzowaliśmy wiele procesów związanych z prowadzeniem wirtualnego biura. Korzystna cena i nieustanny rozwój aplikacji sprawiają, że możemy polecić to rozwiązanie wszystkim firmom z naszej branży.

Michał Górski, Biznes Centrum

Od roku pracujemy z aplikacją DESKTOMY. Jest łatwa w obsłudze i daje pełną automatyzacje pracy. Bardzo pomaga w zarządzaniu wirtualnym biurem.

Agnieszka Spyra-Jędrzejowska, Wirtualne Biuro Mielec

Zarówno my jak i nasi Klienci jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości jakie daje aplikacja DESKTOMY - szybka wysyłka korespondencji przychodzącej, powiadomienia mailowe, rezerwacja sal - a to wszystko w jednym miejscu.

Katarzyna Wierzba, Biuro Kamienica

Decydując się na DESKTOMY, naszym celem było, aby komunikacja z wszystkimi podmiotami, które zdecydowały się zarejestrować działalność w ramach wirtualnego biura pod naszym adresem prowadzona była w sposób profesjonalny, uporządkowany i przejrzysty.

Aleksandra Kornaszewska Właścicielka, Założycielka Meritum-COB

Bardzo polecam współpracę z firmą DESKTOMY! Charakteryzuje się ona świetnym supportem klienta oraz licznymi modyfikacjami systemu, dzięki czemu widać, że firma się rozwija. 10/10.

Adam Ostręga Prezes Zarządu, Kancelaria Centrum

Korzystanie z systemu desktomy.pl spowodowało duże ułatwienie w codziennej pracy. Desktomy.pl skupia wiele przydatnych funkcji, które są niezbędne do prowadzenia usługi "wirtualnego biura" oraz wynajmowania sal konferencyjnych. Kolejnym plusem jest wysoka intuicyjność Państwa produktu, pozwoliło nam to na skrócenie do minimum przeszkolenia pracowników, a więc mogliśmy w ekspresowym tempie rozpocząć pracę z Państwa platformą.

Patrycja Potyka, ColabSpace

DECYZJA PODJĘTA? MOŻESZ ROZPOCZĄĆ PRACĘ Z DESKTOMY W CIĄGU 48H!