ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Informacje dodatkowe

Podczas dodawania nowych klientów lub w trakcie trwania współpracy, może pojawić się potrzeba dopisania kilku informacji odnośnie Klienta. Może to być informacja, w której na przykład zapiszemy, że dla danego Klienta wykonujemy wyłącznie skany kopert lub zapiszemy godziny, kiedy możemy się kontaktować.

INFORMACJE DODATKOWE.

W menu po lewej stronie wybieramy opcję Klienci -> Lista Klientów. Na ekranie, wyświetli się lista naszych Klientów.

Gdy wyświetli nam się lista, po prawej stronie rubryki, przy każdym Kliencie zauważymy szereg ikon. W tym momencie interesuje nas przycisk Edytuj.

 

Po kliknięciu przycisku Edytuj, pojawi nam się panel Edycji Klienta. U góry wybieramy zakładkę Informacje dodatkowe.

 

Po przejściu do zakładki Informacje dodatkowe, możemy przejrzeć lub edytować istniejące już informacje.

 

Jeśli chcemy dodać nową informację należy wybrać opcję Dodaj informację dodatkową.

 

W momencie wyboru opcji dodania nowej informacji, pojawi nam się panel, w który należy wpisać istotne dla nas informacje.

  • Nazwa – W trakcie podglądu panelu Klienta, pozwoli nam w sprawny sposób zorientować się, czego dotyczy informacja. Szczególnie istotne w przypadku dłuższych informacji.
  • Informacja – W tej rubryce wpisujemy istotną dla nas informacje.
  • Dodatkowe uwagi – Jeżeli informacja wymaga dodatkowych uwag, możemy je umieścić w tym miejscu.

 

Jeśli wypełniliśmy formularz, możemy zakończyć proces dodawania nowej informacji przyciskiem Zapisz. Nowa informacja, automatycznie pojawi się na liście informacji dodatkowych.

 

Ponadto, wprowadzone tutaj informacje dodatkowe będą widoczne podczas dodawania poczty. Dzięki temu, na bieżąco będziemy mogli weryfikować preferencje oraz najważniej informacje o Kliencie. Tę opcję można sprawdzić, wybierając w menu z lewej strony  Poczta -> Dodaj pocztę. Następnie, z rozwijanej listy wybieramy Klienta. W tym momencie, po prawej stronie wyświetlą się dodane przez nas informacje dodatkowe.

 

Od teraz, indywidualne wymagania naszego klienta oraz wszelkie ważne informacje, będą zawsze łatwo dostępne, a w razie potrzeby możliwe do szybkiej edycji.

 

 

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!