ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Powiadomienia E-mail

W trosce o jak najlepszy kontakt z Klientem, dbamy o sprawne informowanie go o najważniejszych kwestiach, w szczególności o korespondencji, która czeka na odbiór. Podczas dodawania nowego klienta jedną z opcji jest wybór rodzaju powiadomień, jeśli jednak Klient chciałby zmienić opcje powiadomień, nie ma z tym najmniejszego problemu.

POWIADOMIENIA E-MAIL

Aby dokonać zmiany powiadomienia należy w menu po lewej stronie wybierać opcję Klienci -> Lista Klientów. Na ekranie, wyświetli się lista naszych Klientów.

 

Gdy wyświetli nam się lista, po prawej stronie rubryki, przy każdym Kliencie zauważymy szereg ikon. W tym momencie interesuje nas przycisk Edytuj.

 

Po kliknięciu przycisku Edytuj, pojawi nam się panel Edycji Klienta. U góry wybieramy zakładkę Powiadomienia.

 

Po wejściu w zakładkę Powiadomienia, pojawi nam się adres e-mail, na który będą wysyłane powiadomienia. Jeżeli Klient chciałby zmienić adres e-mail, możemy zrobić to właśnie w tym miejscu.

 

Pod spodem znajduje się wybór opcji powiadomień.  Możemy wybrać jedną z trzech form powiadomień:

  • Wysyłaj powiadomienia e-mail z załącznikiem.
  • Wysyłaj powiadomienia e-mail bez załącznika.
  • Nie wysyłaj powiadomień e-mail.

Zmiany zatwierdzamy umieszczonym pod spodem przyciskiem Zapisz.

 

DOMYŚLNE USTAWIENIA POWIADOMIEŃ E-MAIL.

Istotnym udogodnieniem jakie oferuje DESKTOMY jest automatyczny wybór rodzaju powiadomień podczas dodawania nowej poczty. Poczta -> Dodaj pocztę.

W panelu Dodaj pocztę znajduje się rubryka z rozwijaną listą wyboru Klienta. Po wybraniu właściwego Klienta, rodzaj powiadomień automatycznie zostanie ustawiony na taki, który jest domyślnie przypisany do danego Klienta.

 

Teraz nasz Klient będzie informowany o nowej korespondencji w sposób najbardziej dla Niego wygodny. Jeśli zaś, pojawi się potrzeba zmian rodzaju powiadomień, nie będzie z tym najmniejszego problemu.

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!