ZAKŁADAM KONTO

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco!

Aktualizacja DESKTOMY 24.10.2019

24.10.2019

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami wdrożonymi do DESKTOMY w najnowszej aktualizacji.

W aktualizacji z dnia 24.10.2019 dodaliśmy:

– Angielską wersję językową systemu DESKTOMY

– Pobieranie danych klienta z GUS

– W generatorze dokumentów, możliwość zapisywania plików w repozytorium klienta oraz wysyłkę pliku z powiadomieniem e-mail

 

Drobne:

– Możliwość zmiany tła ekranu logowania

– W generatorze dokumentów, opcję podziału treści pliku na dwie kolumny

– Poprawa walidacji pól kwoty i dodawania plików

 

Angielska wersja językowa systemu DESKTOMY

Od dzisiaj, aplikacja DESKTOMY oferuje również angielską wersję językową. Użytkownicy dowolnie mogą przełączać się między dostępnymi wersjami językowymi w trakcie używania aplikacji. Język możemy wybrać w oknie logowania oraz w stopce, u dołu ekranu.

 

Pobieranie danych klienta z GUS

Podczas wprowadzania nowych klientów do systemu, możemy użyć opcji pobrania danych klienta z GUS. Wystarczy podać jeden z numerów identyfikacyjnych REGON, NIP lub KRS, na podstawie którego zostaną wypełnione podstawowe pola.

 

W generatorze dokumentów, możliwość zapisywania plików w repozytorium klienta oraz wysyłki pliku z powiadomieniem e-mail.

Używając generatora dokumentów, mamy możliwość od razu zapisać wygenerowany plik w repozytorium klienta. Ponadto, możemy wysłać do klienta powiadomienie e-mail wraz załączonym plikiem, który wygenerowaliśmy. Opcja powiadomienia e-mail, pozwala również wysyłać wiadomości na adresy e-mail, które nie zostały wcześniej wprowadzone do systemu.

 

Możliwość zmiany tła ekranu logowania w personalizacji