ZAKŁADAM KONTO

BIURO PRASOWE

Zostańmy w kontakcie.

Materiały

Kontakt

Dariusz Wala

PR Manager
biuroprasowe@desktomy.pl
+48 604 532 808

Desktomy w nowej odsłonie

15.04.2019
Informacja prasowa

Do końca kwietnia wszyscy Klienci korzystający z aplikacji Desktomy otrzymają jej najnowszą aktualizację, która przyniesie nie tylko nowe lub zoptymalizowane funkcjonalności, ale również odmieniony interfejs.

Największe przemianie funkcjonalnej poddany został moduł rezerwacji sal konferencyjnych. Intuicyjny wybór pomieszczenia oraz sprawne umieszczenie rezerwacji w kalendarzu usprawnia maksymalnie cały proces.

Ulepszona została również kartoteka klientów. Użytkownicy zyskali możliwość skorzystania z opcji wyszukiwania po danych firmy oraz osobach kontaktowych. Optymalizacja pracy na kartotekach zawierających znaczne liczby rekordów to jeden z obszarów, który często był wskazywany przez użytkowników platformy.

Ten pierwszy tak szeroki proces zmian w Desktomy stał się okazją by zaprezentować użytkownikom nowy interfejs całej platformy Desktomy.

– Na bieżąco analizujemy wszelkie sugestie użytkowników Desktomy. Obserwujemy również najnowsze trendy dotyczące zagadnień User Experience. Myślę, że stanie się dobrą tradycją, aby co jakiś czas, wraz z rozwijaniem funkcjonalności Desktomy dawać naszym użytkownikom nieco odmieniony interfejs. Wszyscy lubimy przecież, kiedy nasze środowisko pracy ulega odświeżeniu, dając nam większy komfort i przyjemność z wykonywania swoich obowiązków – komentuje Kacper Kozioł, Desktomy Product Owner

POBIERZ JAKO .DOCX POBIERZ JAKO .PDF