ZAKŁADAM KONTO

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco!

Prawie full service – wirtualne biuro z księgowością

02.09.2020

Adres, który nie ma nic wspólnego z Twoim miejscem zamieszkania. Przestrzeń do pracy, bardziej niż ciasny kąt w salonie sprzyjająca kreatywnemu myśleniu. Obsługa korespondencji, aby odciążyć Cię z codziennych obowiązków… To jednak nie wszystko, co może zaoferować Ci wirtualne biuro. Z tej opcji korzystają bardzo często freelancerzy i jednoosobowe działalności gospodarcze, ale coraz częściej również większe firmy, a nawet międzynarodowe przedsiębiorstwa. Aby sprostać oczekiwaniom tych mniejszych i większych graczy, niektóre wirtualne biura wprowadziły usługę z księgowością.

Fachowe wsparcie nie tylko na starcie

Prowadzenie księgowości wymaga profesjonalnej wiedzy, nieustannej jej aktualizacji, ciągłego zaangażowania w aspekty prawne i tym samym poświęcenia więcej czasu formalnościom kosztem kolejnych firmowych projektów. Obsługa księgowa sprzyja lepszej organizacji pracy. Ty zajmujesz się właściwymi obowiązkami przynoszącymi Ci konkretne zyski, a od spraw formalnych masz eksperta, który przejmuje na siebie niektóre obowiązki związane z prowadzeniem Twojej firmy. Wirtualne biura oferują swoim klientom pomoc i konsultacje księgowe zanim jeszcze założą oni działalność. Dzięki temu dowiesz się, jakie formalności musisz dopełnić, jakie rozwiązanie podatkowe jest dla Ciebie najlepsze i jak uniknąć wysokich kosztów już na początku swojej biznesowej kariery. Z obsługi księgowej możesz korzystać przez cały okres prowadzenia działalności i korzystania z usług wirtualnego biura. Księgowi współpracujący z wirtualnymi biurami doskonale znają specyfikę takiej formy prowadzenia działalności, jak Twoja. Co więcej, są na bieżąco ze zmianami prawnymi, nad którymi trudno jest nadążyć, szczególnie w ferworze codziennych obowiązków i projektów.

Kompleksowo bezstresowo

Kiedy do prestiżowego adresu, komfortowego miejsca pracy, wynajmu sali konferencyjnej i obsługi korespondencji dołącza jeszcze obsługa księgowa, możesz spokojnie zająć się swoją pracą. Otrzymujesz znacznie więcej niż tylko miejsce do pracy, ale również bieżący kontakt z wykwalifikowanym księgowym, który zarówno odpowiada za bieżące sprawy dotyczące Twojej firmy, jak też jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Zostajesz pozbawiony wielu obowiązków, które mogłyby wpłynąć na Twoja efektywność i wydajność pracy. Sprawy podatkowe, opłaty urzędowe oraz nieustanne zmiany w prawie dla wielu, szczególnie początkujących przedsiębiorców, są najbardziej stresującymi aspektami związanymi z prowadzeniem firmy. Wybierając wirtualne biuro z obsługą księgową, zostajesz pozbawiony największego stresora.

Liczymy oszczędności, bo w pakiecie taniej

Niezależnie od tego, czy robisz zakupy czy korzystasz z usług, zawsze pakiety są bardziej opłacalne. W przypadku wielu wirtualnych biur obsługa księgowa jest oferowana klientom po preferencyjnych cenach. Analizując ofertę biur podatkowych, możemy się przekonać o stosunkowo wysokich kosztach. Prowadzenie własnej działalności związane jest z wieloma wydatkami, niektóre są regularne, inne jednorazowe, ale nie zawsze planowane. Tam, gdzie możliwe jest zminimalizowanie kosztów, należy z tego korzystać. Ponadto wirtualne biuro wraz z obsługą księgową to współpraca tylko z jednym organem. Oszczędzasz więc nie tylko pieniądze, ale i czas na dojazdy do księgowego czy też kontakt z nim dotyczący bieżących spraw i dokumentacji. Niektóre wirtualne biura wprowadzają dla swoich klientów jeszcze więcej udogodnień, np. korzystają z systemu zarządzania wirtualnym biurem, jak DESKTOMY, dzięki któremu będą się z Tobą kontaktować za pośrednictwem wygodnej aplikacji. Dla Ciebie oznacza to też możliwość dokonywania rezerwacji sali konferencyjnej online.

Podatki, kwestie prawne, składki, ubezpieczenia…nie muszą spędzać Ci snu z powiek. Nie są to najłatwiejsze tematy, dlatego warto jest oddać je w ręce ekspertów. W pakiecie z wirtualnym biurem obsługa księgowa to wygoda, komfort i oszczędności, czyli wszystko, co pomaga przedsiębiorcy zapanować nad biznesowym chaosem.