ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Powiadomienie o nowej rezerwacji

POWIADOMIENIE O NOWEJ REZERWACJI

Wirtualne Biuro może wybrać opcję o powiadamianiu SMS’owym o nowej rezerwacji sali konferencyjnej.  Na podobnej zasadzie jak prośba o skan, pracownik biura otrzymuje bezpośrednią wiadomość z Desktomy, o nowej rezerwacji Sali. W wiadomości znajdują się informacje: jaki klient, na kiedy i jaka sala konferencyjna, została zarezerwowana.

Aby aktywować funkcję, należy kliknąć w: Usługi Dodatkowe -> Lista Usług

Tu wyświetli się lista dodanych sal konferencyjnych. Należy odszukać salę konferencyjną, z której chcemy otrzymywać powiadomienia dotyczące jej rezerwacji. Po wybraniu Sali, należy wejść w jej edycję.

Po przejściu w edycję konkretnej Sali, wchodzimy w zakładkę „Powiadomienia”

W sytuacji, gdy chcemy otrzymywać powiadomienie dla danej sali na konkretny adres email, należy wypełnić przeznaczone ku temu pole.

Aby skorzystać z funkcji Powiadomienia SMS o nowej rezerwacji, wystarczy zaznaczyć checkbox poniżej „Wyślij powiadomienie SMS o nowej rezerwacji”.

Po zaznaczeniu tej opcji, rozwinie się lista, gdzie należy wpisać numer telefonu, na który będą przychodziły powiadomienia SMS dotyczące nowej rezerwacji Sali.

Następnie widzimy szablon wiadomości tekstowej, która zawiera zmienne: [nazwa_sali], [data], [godziny] i [status].

Wszystkie zmienne, automatycznie będą ulegały dopasowaniu, w zależności od tego, jaką salę, kiedy i w jakich godzinach, zarezerwuje Klient.

Po wypełnieniu niezbędnych pól, należy zapisać edycję, poprzez kliknięcie przycisku „Zapisz” na samym dole strony.

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!