ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Powiadomienie o nieopłaconej fakturze

POWIADOMIENIE O NIEOPŁACONEJ FAKTURZE

Z poziomu rozliczeń, istnieje możliwość wysłania wiadomości SMS z szablonem tekstu, który automatycznie dostosuje nazwę i numer telefonu, do wybranego klienta. Tekst może być edytowany do indywidualnych potrzeb.

W tym celu, należy wejść w zakładkę Rozliczenia -> Przeglądaj Faktury

Pojawi się lista klientów, która zawiera takie informacje jak: termin płatności, numer faktury, nazwa klienta, kwota do zapłaty, tytuł i status faktury.

Aby wysłać przypomnienie SMS, wystarczy w opcjach wybrać  „Wyślij SMS”, 

Po wybraniu tej opcji, pojawi się okno z tekstem wiadomości, który automatycznie wczytuje numer faktury i sumę do zapłaty. W przypadku częściowego opłacenia faktury, w tekście wiadomości SMS, pojawi się część kwoty pozostałej do zapłaty.

Poniżej pola tekstowego, widnieją informacje odnośnie ilości znaków przeliczonych na ilość wiadomości SMS, koszt powiadomienia oraz numery telefonu, na które zostanie wysłane przypomnienie.

Jeżeli wszystkie dane są zgodne z naszymi oczekiwaniami, należy zatwierdzić chęć wysłania SMS’a, poprzez wciśnięcie klawisza w prawym dolnym roku okna wiadomości „Wyślij”.

Ilość wysyłanych powiadomień jest nielimitowana i uzależniona jest od posiadanego doładowania czyli wartości portfela SMS. 

 

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!