ZAKŁADAM KONTO

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco!

Otwierasz wirtualne biuro? Tego nie może w nim zabraknąć!

20.04.2020

Już nie tylko konieczność, ale też chęć i potrzeba rozwoju – tak dzisiaj wielu ludzi postrzega pracę. Kreatywność, pomysłowość, jak i coraz większe możliwości sprawiają, że decydują się oni na własną działalność, rezygnując z etatu. Szukają jednak oszczędności, minimalizując koszty i zwiększając zyski. Wynajmowany lokal zamieniają na wirtualne biuro, stwarzając Ci tym samym gotowy plan na biznes. Planujesz otworzyć wirtualne biuro i wspomóc zdolnych, niezależnych i pełnych energii przedsiębiorców? Stwórz im idealne warunki do pracy, zaaranżuj miejsce sprzyjające realizacji mniejszych i większych planów zawodowych.

Ludzie dla ludzi

O powodzeniu Twojego biznesu decyduje nie tylko Twój biznes plan, ale też ludzie, którzy dołączą do Twojego zespołu. Przeprowadź rekrutację, koncentrując się na kluczowych cechach, które powinien posiadać zgrany, dobrze zorganizowany, profesjonalny, ale i lojalny team. Potrzebujesz sprawnej obsługi klienta, kreatywnych pomysłów na rozwój, porządku w finansach, skutecznej reklamy i marketingu. To grono Twoich specjalistów.

Coworking

Wirtualne biuro nie jest dzisiaj już tylko prestiżowym adresem dla firm oraz pomocą w obsłudze poczty. To coś o znacznie większej wartości. Korzystając z wirtualnego biura, przedsiębiorcy i freelancerzy oczekują też możliwości pracy poza własnym domem. Zorganizuj przestrzeń coworkingową, w której znajdzie się kilkanaście lub kilkadziesiąt stanowisk pracy z kontaktami do podłączenia laptopów i innych urządzeń oraz z dostępem do szybkiego Internetu i drukarki.

Czytaj więcej: Jak zaaranżować przestrzeń coworkingową, by sprzyjała efektywnej pracy, łączyła dyskrecję i kooperacyjne działanie dowiesz się z tego tekstu.

Sala konferencyjna jedna, dwie lub kilka

Wiele firm pracuje zdalnie, zarządzanie zespołem odbywa się na odległość, ale organizowane są regularne spotkania w większym gronie. Przedsiębiorcy podejmują współpracę, która wymaga uzgodnienia szczegółów. Firmy bardzo mocno koncentrują się na kształceniu swoich pracowników, organizując szklenia i wykłady. Niech w siedzibie Twojego wirtualnego biura znajdzie się przynajmniej jedna sala konferencyjna z możliwością wynajmu na godziny. To pozwoli Twoim klientom prowadzić działalność bez własnego lokalu, ale z ogromnymi możliwościami, może nawet większymi niż w przypadku wynajmu niewielkiego biura.

Luksus prawie w cenie

Klienci (wszyscy) doceniają dodatkowe benefity. Przedsiębiorcy, szukając wirtualnego biura, koncentrują się na atutach poszczególnych usługodawców. Jeżeli coś ich wyróżnia, zwracają na nich większą uwagę. Zastanów się, co jeszcze może przydać się osobom prowadzącym własny biznes. Podczas konferencji warto jest zaserwować uczestnikom kawę, herbatę i słodkie przekąski. W trakcie 8-godzinnej pracy na pewno każdy robi sobie przynajmniej jedną przerwę na lunch, który chciałby zjeść w osobnym pomieszczeniu z możliwością podgrzania swojego pudełkowego jedzenia. We współczesnym biznesie swoje odzwierciedlenie ma teoria work-life balance, dlatego w biurowcach i dużych biurach powstają strefy do odpoczynku i relaksu z wygodnymi fotelami, a nawet hamakami, miękkimi poduszkami, a niekiedy też z dodatkowymi atrakcjami, jak gry planszowe czy rzutki. Pomyśl o takich udogodnieniach dla swoich kontrahentów.

Sprawna obsługa

Nie zapominaj o swoich pracownikach, którym z każdym kolejnym dniem będzie przybywać obowiązków, planujesz przecież mieć coraz więcej klientów. Zdecyduj się na system do zarządzania wirtualnym biurem, jak Desktomy, w którym znajduje się m.in. cała kartoteka klientów, historia ich korespondencji, dostęp do skanów dokumentów, baza faktur oraz generator dokumentów, pozwalający na ich szybkie tworzenie na podstawie szablonów. Ponadto wszelkie powiadomienia o wystawionej fakturze oraz odebranej poczcie są wysyłane do klienta automatycznie. To znacznie usprawnia codzienną pracę.

Czytaj więcej: O tym, w jaki sposób zarządzający wirtualnymi biurami korzytają z DESKTOMY dowiesz się w dziale CASY STUDY.

Specjaliści zgodnie twierdzą, że wirtualne biuro to jeden z biznesów przyszłości. Dobrze więc wybrałeś. Powodzenia!

Planujesz otwarcie wirtualnego biura? Oferujemy uruchomienie DESKTOMY bezterminowo w darmowym pakiecie START!

AKTYWUJ KONTO