ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Jak dodać pakiet usług

Jeśli usługi Wirtualnego biura świadczymy w formie określonych pakietów, w których skład może wchodzić, adres do rejestracji firmy, obsługa korespondencji itp. bez problemu możemy dodać je do systemu DESKTOMY.

DODAWANIE NOWYCH PAKIETÓW

Aby dodać nowy pakiet, wybieramy w menu z lewej strony zakładkę Administracja -> Dodaj pakiet.

 

Na ekranie pojawi się panel, za pomocą którego stworzymy dany pakiet. Pierwszą rubryką, którą należy wypełnić jest nazwa. W tym miejscu podajemy nazwę pakietu, który znajduje się w naszej ofercie.

 

Następnie zamieszczamy opis danego pakietu.

 

Okres rozliczeniowy – W rozwijanym menu zaznaczamy, co ile miesięcy wystawiana jest faktura.

 

Abonament – Określa kwotę, która pojawi się na fakturze.

 

Czas trwania umowy – Pozwala na określenie w miesiącach długości trwania umowy.
Jeśli umowa jest zawarta na czas nieokreślony, wystarczy zaznaczyć pole poniżej Umowa na czas nieokreślony.

 

Kolejne opcje, dotyczą obsługi poczty oraz usługi skanowania. Możemy indywidualnie ustawić ilość korespondencji obsłużonej w miesiącu oraz cenę obsługi korespondencji powyżej limitu.

 

Jeśli w ramach pakietu wchodzi rezerwacja sali konferencyjnej, należy uzupełnić ostatnią rubrykę Sala konferencyjna w pakiecie (h). W polu do uzupełnienia wpisujemy ilość godzin, którą Klient może wykorzystać w sali konferencyjnej.

Gdy zakończymy proces wprowadzania danych dotyczących pakietu, wystarczy zatwierdzić wprowadzone informacje klikając w przycisk Zapisz i gotowe!

 

Od teraz, będziemy mogli przypisywać dany pakiet podczas wprowadzania nowych klientów do systemu, co znacząco usprawni naszą pracę. Jeśli pakiet ma być dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta, konfiguracji pakietu należy dokonać, podczas wprowadzania nowego Klienta, zaznaczając opcję Modyfikuj pakiet indywidualnie. Zostało to opisane w artykule Dodawanie nowego klienta

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!