ZAKŁADAM KONTO

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco!

Ile kosztuje aplikacja do obsługi wirtualnego biura?

17.04.2019

Niespodzianka na START

Zanim się na coś zdecydujesz, koniecznie musisz to przetestować? Dla nowych klientów DESKTOMY oferuje darmowy pakiet z dostępem do wszystkich funkcji, jak obsługa korespondencji, kartoteka klientów, potwierdzenie odbioru korespondencji, automatyczne powiadomienia do klientów, kalendarz rezerwacji sali konferencyjnych, baza faktur, panel klienta, wiadomości wewnętrzne i zarządzanie użytkownikami. Aplikacja do obsługi wirtualnego biura jest do Twojej dyspozycji zupełnie za darmo, korzystasz z niej bez żadnych dodatkowych opłat.

Tutaj możesz sprawdzić, jakie funkcjonalności ma DESKTOMY >>>

Jest to oferta specjalna skierowana do naszych nowych klientów, którzy obsługują maksymalnie 5 swoich klientów. Otrzymujesz również 1 GB miejsca na serwerze i certyfikat SSL, potwierdzający wiarygodność domeny. Aktualizacja systemu jest darmowa, a więc zawsze korzystasz z najnowszej jego wersji.

STANDARD w dobrej cenie

Jeżeli masz więcej klientów, ale ich liczba nie przekracza 30, korzystasz z pakietu Standard, czyli najbardziej optymalnego i wybieranego często przez małe firmy. Aplikacja do obsługi wirtualnego biura w tym przypadku także jest pod naszą domeną. System aktualizujemy wszystkim naszym klientom bez żadnych dodatkowych opłat. Jeżeli coś się zmienia, udoskonalamy którąś z naszych funkcji lub powstaje nowa, to korzystasz z aplikacji w nowej odsłonie. Otrzymujesz również nielimitowaną ilość miejsca na serwerze i naturalnie certyfikat SSL. Cena pakietu to tylko 99 zł netto/miesięcznie.

EXTENSIVE już z własną domeną

Prowadzisz wirtualne biuro i obsługujesz od 31 do 200 klientów? Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet Extensive, który podobnie jak w wersji Standard oferuje nielimitowaną ilość miejsca na serwerze, certyfikat SSL i aktualizację gratis. Dodatkowym udogodnieniem, oczywiście oprócz możliwości obsługi większej liczby klientów, jest własna domena. Miesięczny koszt pakietu to 199 zł netto.

NO LIMITS, czyli full opcja

To pakiet, który oferuje wszystkie możliwości i funkcje, co inne opcje. Możesz jednak obsługiwać dowolną liczbę klientów, dlatego jest to wariant, który doskonale sprawdza się w przypadku dużych przedsiębiorców. Korzystasz z aplikacji do obsługi wirtualnego biura bez żadnych ograniczeń, płacąc miesięcznie 349 zł netto.

Może coś jeszcze…

Aplikacja do obsługi wirtualnego biura DESKTOMY jest dostępna w 4 gotowych pakietach. Różnice w cenie warunkują odpowiednio: liczba obsługiwanych klientów, ilość miejsca na serwerze i własna domena. Jeżeli jednak klient ma szczególne oczekiwania i chciałby dostosować system do swoich indywidualnych potrzeb i specyfiki firmy, z przyjemnością realizujemy autorskie pomysły. Istnieje także możliwość zakupu licencji na własność. Wspieramy w sposób szczególny początkujących graczy na rynku. Osobom zakładającym firmę oferujemy stronę internetową, branding i oczywiście DESKTOMY. Specjalne zamówienia wyceniamy indywidualnie.

Tutaj dowiesz się, ile kosztują pakiety DESKTOMY >>>

Aplikacja do obsługi wirtualnego biura to inwestycja w jeden z najważniejszych obszarów firmy – obsługę klienta. Dobrze obsłużony klient, to zadowolony klient, który dobrze o Tobie mówi i często do Ciebie wraca.

_________________

Prowadzisz wirtualne biuro i nie korzystasz z DESKTOMY? Wypełnij formularz i rozpocznij bezpłatny okres próbny. Chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas.