ZAKŁADAM KONTO

PRZEWODNIK

Skorzystaj z przygotowanej przez nas instrukcji.

Dodawanie usług jednorazowych

Do systemu, możemy wprowadzić usługi jednorazowe. Są to dodatkowe usługi, które wykonaliśmy dla Klienta, zazwyczaj wychodzą one poza standardowy pakiet usług. Możemy wprowadzić je do systemu wraz z kosztami, które będą istotne przy rozliczeniach.

DODAWANIE USŁUGI JEDNORAZOWEJ

Aby dodać usługę jednorazową, z menu po lewej stronie wybieramy Usługi dodatkowe -> Dodaj usługę jednorazową.

Na ekranie, wyświetli się panel, który pozwoli nam dodać nową usługę jednorazową. W pierwszej kolejności, podajemy nazwę danej usługi w zależności od naszych potrzeb.

 

Następnie, z rozwijanej listy wybieramy Klienta, dla którego została wykonana usługa oraz datę.

 

Poniżej, należy podać koszt jaki wynosi usługa.

Jeśli zajdzie potrzeba, możemy również dodać opis danej usługi, co ułatwi nam pracę w przyszłości.

Wprowadzone informacje należy zapisać, znajdującym się poniżej przyciskiem Zapisz.

Celem szybszego dodawania usług jednorazowych w sekcji Usługi dodatkowe dodaliśmy pozycję „Zdefiniowane usługi jednorazowe” dzięki, której mogą Państwo tworzyć katalog usług jednorazowych a co więcej dodając usługę jednorazową, po wpisaniu kilku pierwszych liter w pole „nazwa usługi” system pokaże listę z podpowiedziami usług dostępnych w katalogu. Po wybraniu interesującej nas usługi, pole cena i opis uzupełnią się automatycznie.

Kroki:

W pierwszej kolejności należy wejść w nową pozycję w menu w Usługi dodatkowe- Zdefiniowane usługi jednorazowe (przy pierwszym użyciu lista będzie pusta):

Aby zdefiniować usługę, należy skorzystać z przycisku Dodaj usługę oraz uzupełnić pola w wyświetlonej formatce:

Predefiniowanie usług jednorazowych spowoduje przyspieszenie dodawania nowej, powtarzalnej usługi, ponieważ po wpisaniu kilku pierwszych liter w pozycję nazwa , wyświetlone zostaną podpowiedzi z listy zdefiniowanych usług jednorazowych. Wybór jednej z nich spowoduje, że pola zdefiniowane, uzupełnią się automatycznie.

 

Dodatkowa usługa jednorazowa, została dodana. Jej podgląd znajduje się w zakładce „Lista usług dodatkowych”. Ta opcja znacząco ułatwi nam pracę oraz pozwoli w elastyczny sposób, dostosować się do indywidualnych potrzeb Klienta.

PORZEBUJESZ POMOCY? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!