ZAKŁADAM KONTO

BIURO PRASOWE

Zostańmy w kontakcie.

Materiały

Kontakt

Dariusz Wala

PR Manager
biuroprasowe@desktomy.pl
+48 604 532 808

Desktomy z wyczekiwaną funkcją powiadomień sms

06.08.2019
Informacja prasowa

Od dzisiaj, Wirtualne biura korzystające z DESKTOMY, mają możliwość aktywacji powiadomień SMS, za pomocą których poinformują Klientów o nowej korespondencji. Treści powiadomień może zostać ustawiona według indywidualnych preferencji, a wgląd w szczegóły wraz z najważniejszymi informacjami oraz statusem wysłanego powiadomienia, umieszczone zostaną w specjalnie do tego przygotowanej Kolejce SMS.

Nowa usługa jest odpłatna. Koszt wysyłki SMS uzależniony jest od wykupionego Pakietu. Opcja SMS wymaga dodatkowo doładowania Portfela DESKTOMY. Portfel pozwala dodatkowo na pełen wgląd w historię obciążeń i doładowań konta oraz faktury związane z użytkowaniem systemu DESKTOMY.

– SMS to ciągle najczęściej wskazywany sposób szybkiej i pewnej komunikacji zarządzających wirtualnym biurem z jego użytkownikami. Co ważne, wykorzystanie komunikacji sms dając większą pewność i skuteczność dotarcia z komunikatem, ciągle daje nam do dyspozycji takie możliwości jak zautomatyzowana wysyłka do dużej liczby odbiorców czy dostosowanie pory dostarczenia do oczekiwań adresatów – podkreśla Kacper Kozioł, Desktomy Product Owner

POBIERZ JAKO .DOCX POBIERZ JAKO .PDF