ZAKŁADAM KONTO

BIURO PRASOWE

Zostańmy w kontakcie.

Materiały

Kontakt

Dariusz Wala

PR Manager
biuroprasowe@desktomy.pl
+48 604 532 808

Desktomy od teraz z generatorem umów

06.09.2019
Informacja prasowa

Od teraz, w systemie Desktomy dostępny jest generator, którym umożliwia tworzenie dowolnej liczby szablonów dla danego dokumentu. Za pomocą dostępnych zmiennych systemowych oraz możliwości dodania własnych, system tworzy szablon dowolnego dokumentu, który można wielokrotnie wykorzystywać wpisując odpowiednie dane.

Wraz z najnowszą aktualizacją użytkownicy Desktomy zyskali możliwość personalizacji okna logowania. Od teraz wszyscy klienci wirtualnego biura mogą w trakcie wchodzenia do swojego profilu w Desktomy zobaczyć dedykowany tekst oraz logotyp dostawcy usługi tej usługi.

Przydatnym rozwiązaniem może okazać się również widżet pokazujący stan rozliczeń w ramach Desktomy. W przypadku zaległych płatności na dashboardzie platformy użytkownik zobaczy status “Nieopłacona” dla określonej płatności.

– Konsekwentnie wprowadzamy innowacje, które mają usprawniać pracę z Desktomy. Nasi Klienci coraz częściej wyrażają pozytywne zaskoczenie faktem, że ich propozycje zmian w ramach platformy dość sprawnie trafiają do kolejnych aktualizacji. To dla nas kluczowa cecha tego projektu, który ma zawsze odpowiadać na potrzeby zmiany – podkreśla Kacper Kozioł, Desktomy Product Owner

POBIERZ JAKO .DOCX POBIERZ JAKO .PDF