ZAKŁADAM KONTO

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco!

Aktualizacja DESKTOMY 07.08.2019

06.08.2019

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnościami wdrożonymi do DESKTOMY w najnowszej aktualizacji.

W aktualizacji z dnia 07.08.2019 dodaliśmy:

Powiadomienia SMS

Od dzisiaj, Wirtualne biura korzystające z DESKTOMY, mają możliwość aktywacji powiadomień SMS, za pomocą których informujemy Klientów o nowej korespondencji. Treści powiadomień można ustawić według preferencji Wirtualnego biura. Ponadto, wgląd w szczegóły wraz z najważniejszymi informacjami oraz statusem wysłanego powiadomienia, znajdziemy w specjalnie do tego przygotowanej Kolejce SMS. Koszt wysyłki SMS uzależniony jest od Pakietu z którego korzystasz, cennik znajdziesz tutaj, aby móc wysyłać SMSy musisz doładować Portfel DESKTOMY.

 

Portfel DESKTOMY

Dzięki portfelowi DESKTOMY, mamy możliwość doładować środki, które pozwolą nam korzystać z funkcji wysyłki powiadomień SMS. Ponadto dostajemy pełen wgląd w historię obciążeń i doładowań konta oraz faktury związane z użytkowaniem systemu DESKTOMY takie jak faktura za abonament, czy doładowanie portfela.

 

Moje konto

W zakładce Konto, znajduje się wykaz faktur związanych z użytkowaniem systemu DESKTOMY. Znajdziemy tam faktury za abonament oraz doładowania portfela DESKTOMY. Lista faktur zawiera najważniejsze informacje związane z płatnościami, status faktury wskazujący, czy faktura została opłacona, czy jeszcze nie oraz przycisk pozwalający pobrać daną fakturę.