ZAKŁADAM KONTO

AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco!

Aktualizacja 2.18 – Dodatkowe pola pakietów

24.02.2021

W tej aktualizacji – na prośbę kilku naszych Klientów – dodaliśmy parę nowych funkcji. Mamy nadzieję, że następne Wirtualne Biura, będą z nich aktywnie korzystać i staną się ułatwieniem w codziennej obsłudze Klienta.

Dodatkowe pola pakietu

Ta opcja daje możliwość personalizowania pakietu. W miejscu Administracja -> Ustawienia -> Pakiety, widnieje przycisk, który pozwala na dodanie nielimitowanej ilości dodatkowych pól.

Do czego wykorzystać tę funkcję? Np. Kiedy pakiet ma zostać objęty kaucją, możemy uwzględnić tę informację, za pomocą dodatkowego pola, które będzie widoczne przy wybranym wybranym pakiecie.

W sytuacji kiedy mamy Klienta ze spersonalizowanymi warunkami pakietu, będziemy mieć tę informację w systemie, dzięki czemu na pewno nam nie umknie.

Jak aktywować?

Kiedy dodamy już potrzebne pola, możemy określić czy są one obowiązkowe czy nie. Dodatkowo, możemy aktywować lub dezaktywować konkretne pozycje, według naszych potrzeb. W sytuacji, kiedy wszystkie pola są oznaczone jako nieaktywne, sekcja ‘Dodatkowe pola’ nie wyświetla się w żadnym miejscu.

 

Generator dokumentów – zmienne związane z pakietem

Teraz, przy tworzeniu umowy dla Klienta, możemy ją wygenerować w oparciu o konkretny pakiet. Dodatkowo, pojawiły się nowe zmienne, między innymi: [pakiet_nazwa], [pakiet_opis], [pakiet_abonament]. Zmienne pojawią się także dla dodatkowych pól dodanych pakietów stworzonych wyżej.

Generowanie dokumentu jest teraz też możliwe bezpośrednio z listy klientów. Wyszukujemy konkretnego Klienta i z prawej strony ekranu wybieramy Opcje -> Wygeneruj dokument. Z wyświetlonej listy wybieramy szablon dokumentu, odpowiedni dla naszego Klienta. Wszystkie zmienne zostaną automatycznie wypełnione, a umowa będzie gotowa za pomocą paru kliknięć!

 

Tagowanie Klientów

Ta funkcja jest dostępna zarówno dla Klientów aktywnych jak i Klientów potencjalnych. Tagowanie służy do wpisywania krótkich i konkretnych informacji, które mogą być istotne podczas obsługi Klienta.

Gdzie znaleźć tagi?

Wybieramy Klienta, któremu chcemy przypisać konkretne oznaczenie. Następnie wchodzimy w jego edycję. Na samym dole ekranu będzie widoczne miejsce, gdzie możemy wybrać tagi, które już istnieją w bazie jak i wpisać nowe, które będą przydatne w pracy z konkretnym Klientem.

Nowy tag, który dodaliśmy po raz pierwszy, zostaje już w bazie i będzie jedną z podpowiedzi przy dodawaniu kolejnych tagów.

Do czego to wykorzystać?

W przypadku Potencjalnych klientów ta funkcja jest bardzo istotna, aby określać postępy w nawiązaniu współpracy. Przykładowo, możemy otagować Klienta jako „Pierwszy kontakt”, „Negocjacje warunków pakietu” lub „Przygotowywanie dokumentów” itp.

Dzięki temu w przypadku pokaźnej listy Klientów, będziemy wiedzieć, na jakim etapie rozmów jesteśmy z Potencjalnym Klientem. Unikniemy zasypania go powtarzającymi się mailami lub będziemy mieć informację, o konieczności przygotowania umowy do podpisu.

Jak to działa?

Na Liście Klientów decydujemy czy kolumna z tagami ma być widoczna, co pozwoli nam także na sortowanie Klientów za ich pomocą.

 

Filtrowanie tabeli Przeglądaj faktury

Lubimy kiedy DESKTOMY jest dla Wirtualnych Biur jak najbardziej wygodne i intuicyjne w pracy. Dlatego chcemy, żeby Wirtualne Biura mogły się urządzać i umeblować, jak im się podoba. Z tego powodu, w widoku Rozliczenia -> Przeglądaj faktury, dodaliśmy możliwość ustawiania kolejności kolumn i filtrowania tabel, według indywidualnych upodobań.

Jak to działa?

W prawym rogu mamy przycisk ustawień, gdzie przenosimy, dodajemy i chowamy tabele, bez utraty danych.

Dodatkowo, możemy filtrować tabele według Własnych wymagań.

Mamy nadzieję, że nowe funkcje będą dla Was nieodłącznym elementem codzienności i staną się one ułatwieniem i przyjemnością, z której aktywnie będziecie korzystać!